Tagi produktu
- Nowość
DALMIERZ LASEROWY DL-40M5 Z MIARĄ ZWIJANĄ 5M
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID1151
Opis produktu
- Dokładność pomiaru laserem wynosi ±2 mm
- Umożliwia pracę w zakresie do 5 m za pomocą zintegrowanej miary zwijanej z hamulcem odwrotnym oraz do 40 m za pomocą modułu laserowego
- Podświetlany ekran LCD
- Miara zwijana stalowa w II klasie dokładności
- Rozdzielczość pomiaru: 0,001 m
- Dodatkowa skala na odwrocie blatu miary, pozwala na wygodniejszy pomiar w pionie
- Hak z magnesem
- Posiada metalowy zaczep do paska
| EAN | 5901571517797 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-DL084 |
| Zasilanie | wbudowany akumulator |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 2 mm |
| Punkty odniesienia | front / tył |
| Ekran | LCD |
| Czas pomiaru | 0,5 s |
| Temperatura pracy | od 0°C do 40°C |
| Rozdzielczość | 0,001 m |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do 60°C |
| Automatyczne wyłączenie | 30 s |
| Zasięg pomiaru | 40 m |
Do pobrania
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.