DALMIERZ LASEROWY DL-40R Z KÓŁKIEM POMIAROWYM
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID1150
Opis produktu
- Dokładność pomiaru laserem wynosi ±2 mm
- Dalmierz laserowy DL-40R służy do pomiarów odległości w zakresie do 40 m
- Podświetlany ekran LCD
- Zintegrowane kółko pomiarowe umożliwiające pomiar nieregularnych kształtów i obwodów
- Rozdzielczość pomiaru: 0,001 m
- Możliwość dokonywania pomiarów w systemie metrycznym oraz imperialnym
- W zestawie wbudowany akumulator Li-Ion, kabel micro USB do ładowania
| EAN | 5901571517223 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-DL081 |
| Zasilanie | akumulator Li-ion (wbudowany) |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 2 mm |
| Punkty odniesienia | front / tył |
| Ekran | LCD |
| Czas pomiaru | 0,5 s |
| Temperatura pracy | 0° C - 40° C |
| Rozdzielczość | 0,001 m |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do 60°C |
| Automatyczne wyłączenie | laser po 30 s. dalmierz po 180 s |
| Zasięg pomiaru | 40 m |
Do pobrania
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.