Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: 3-01-06-L1-076
Opis produktu
- Dokładność pomiaru wynosi ±2 mm
- Umożliwia pracę w zakresie od 0,05 m do 60 m
- Posiada funkcje: pomiaru pośredniego (wzbogaconą o możliwość obliczania sumy i różnicy), pomiaru ciągłego i dynamicznego
- Trzy punkty odniesienia pomiaru: przednia ścianka, tylna ścianka urządzenia oraz gniazdo 1/4”
- Podświetlany ekran LCD
- Czas pomiaru wynosi tylko 0,5 s
- Rozbudowana pamięć umożliwia zapisywania pomiarów (do 99) oraz wykonywanie na nich działań dodawania oraz odejmowania
- Antypoślizgowe przyciski
- Mocowanie statywu 1/4”
- Klasa szczelności IP54
- Zestaw zawiera: dalmierz DL-X, etui, pasek, 3x bateria, instrukcja obsługi
- Rozdzielczość pomiaru: 0,001 m
- Urządzenie zasilane jest 3 bateriami AAA 1,5V
- Typ lasera: 635 nm, klasa 2, <1 mW
- Żywotność baterii około 8 000 pomiarów
- Temperatura pracy: 0°C ÷ 40°C
- Temperatura przechowywania: -20°C ÷ 60°C
- Automatyczne wyłączenie lasera po 20 s, dalmierza po 150 s
| EAN | 5901571513706 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-DL076 |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
| Zasilanie | 3x bateria AAA 1,5V |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 2 mm |
| Punkty odniesienia | 3 |
| Ekran | LCD |
| Czas pomiaru | 0,5 s |
| Pamięć | 99 pomiarów |
| Przyciski | Antypoślizgowe |
| Temperatura pracy | 0° C - 40° C |
| Rozdzielczość | 0,001 m |
| Źródło lasera | 635 nm, Klasa 2, < 1 mW |
| Żywotność baterii | Ok. 8000 pomiarów |
| Temperatura przechowywania | -20° C - 60° C |
| Automatyczne wyłączenie | Tak |
| Gwint | 1/4" |
| Zasięg pomiaru | 60 m |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.