DALMIERZ LASEROWY DL-70XG Z ZIELONĄ WIĄZKĄ
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID1149
Opis produktu
- Dokładność pomiaru wynosi ± 2 mm
- Umożliwia pracę w zakresie od 0,05 m do 70 m
- Posiada funkcje: pomiaru pośredniego (wzbogaconą o możliwość obliczania sumy i różnicy), pomiaru ciągłego i dynamicznego
- Trzy punkty odniesienia pomiaru: przednia ścianka, tylna ścianka urządzenia oraz gniazdo 1/4”
- Podświetlany ekran LCD
- Czas pomiaru wynosi tylko 0,5 s
- Rozbudowana pamięć umożliwia zapisywania pomiarów (do 99) oraz wykonywanie na nich działań dodawania oraz odejmowania
- Antypoślizgowe przyciski
- Mocowanie statywu 1/4”
- Klasa szczelności IP54
- Zestaw zawiera:
- Rozdzielczość pomiaru: 0,001 m
| EAN | 5901571523842 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-DL110 |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
| Kolor wiązki lasera | Zielona |
| Dokładność | ± 2 mm |
| Punkty odniesienia | 3 |
| Ekran | LCD |
| Czas pomiaru | 0,5 s |
| Pamięć | 99 pomiarów |
| Przyciski | Antypoślizgowe |
| Rozdzielczość | 0,001 m |
| Gwint | 1/4" |
| Zasięg pomiaru | 70 m |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.