LASER ROTACYJNY LR-500XY (CZERWONA WIĄZKA)
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: 3-01-06-L1-098
Opis produktu
Linia PRO LR-500: Precyzja i Wydajność w Twoim Zasięgu
Odkryj niezrównaną jakość i niezawodność z serią PRO LR-500 - nowym standardem w laserowych niwelatorach rotacyjnych. Zapewniając precyzję, wytrzymałość i wszechstronność, te zaawansowane urządzenia stoją na czele innowacji w branży budowlanej i inżynieryjnej.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, linia PRO LR-500 oferuje użytkownikom nie tylko dokładne i spójne pomiary, ale także zapewnia łatwość obsługi nawet w najbardziej wymagających warunkach. Wyposażone w funkcje umożliwiające szybkie i efektywne ustawienie poziomu terenu lub konstrukcji, te niwelatory są niezastąpionym narzędziem dla profesjonalistów.
Korzyści, jakie oferuje linia PRO LR-500, obejmują:
- Niezawodną Precyzję: Dokładne pomiary zapewniają pewność, że Twój projekt będzie wykonywany z najwyższą dokładnością.
- Solidną Konstrukcję: Wytrzymałe materiały i solidna budowa sprawiają, że te niwelatory są gotowe do pracy w każdych warunkach, nawet na najbardziej wymagających placach budowy.
- Łatwość Obsługi: Intuicyjny interfejs i proste funkcje ułatwiają pracę nawet mniej doświadczonym użytkownikom, oszczędzając czas i zwiększając efektywność.
- Wszechstronność Zastosowania: Linia PRO LR-500 doskonale sprawdza się w różnych dziedzinach, od budownictwa drogowego po precyzyjne prace inżynieryjne.
Rzuć wyzwanie swoim oczekiwaniom i sięgnij po to, co najlepsze. Wybierz linię PRO LR-500 i podnieś jakość swoich projektów na wyższy poziom.
Specyfikacja laserowego niwelatora rotacyjnego PRO LR-500XY:
- Kolor wiązki - czerwony
- Obszar działania: 250 m
- Dokładność w poziomie: ±1,0 mm na 10 m
- Dokładność pionownika: ±1,0 mm na 1,5 m
- Do użytku na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń
- Klasa szczelności IP54 zapewniająca ochronę przed pyłem i deszczem
- Automatyczne, sterowane silnikiem ustalanie zarówno poziomu, jak i pionu, z możliwością manualnego ustawienia przechyłu
- Funkcja skanowania z nastawianiem kąta skanowania
- Funkcja alarmu przechyłu, będącego wynikiem wstrząsu lub naruszenia pierwotnego położenia przyrządu, po którym przyrząd należy zrestartować ręcznie
- Przy użyciu zdalnego sterowania można regulować przechył, szybkość rotacji, kąt skanowania, jak również obracać obszar skanowania w obie strony
- Odbiornik (detektor) laserowy z dwoma podświetlanymi wyświetlaczami, regulacją sygnału akustycznego, przełączaniem dokładności - dokładnej lub zgrubnej
- Źródło lasera: dioda laserowa klasy 2M, <1 mW, 635 nm
- Prędkość obrotowa: 0-60-120-300-600 rpm
- W zestawie: laser LR-500XY; walizka; pilot zdalnego sterowania; odbiornik (detektor) laserowy z uchwytem; tarcza refleksyjna; okulary laserowe; akumulator Ni-MH; ładowarka; koszyk na baterie alkaliczne; instrukcja obsługi
- Kąt skanowania: 0° / 10° / 45° / 90° / 180°
- Zakres samopoziomowania: ±5°
- Sterowanie zdalne (zasięg): 30 m (na podczerwień)
- Zasilanie: akumulator Ni-MH
- Żywotność akumulatora: ok. 18 h
- Kąt niwelatora: 360°
| EAN | 5901571520322 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-L1098 |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Zasilanie | Akumulator NI-MH |
| Kolor wiązki lasera | Czerwona |
| Dokładność | ± 1,0mm na 10m |
| Temperatura pracy | -10° C - 40° C |
| Temperatura przechowywania | -15° C - 60° C |
| Dokładność w pionie | ± 1,0mm na 10m |
| Dokładność w poziomie | ± 1,0mm na 10m |
| Źródło lasera | Dioda laserowa klasy 2M, < 1 mW 635 nm |
| Prędkość obrotowa | 0-60-120-300-600 rpm |
| Zestaw | Tak |
| Kąt skanowania | 10°/45°/90°/180° |
| Zakres samopoziomowania | ± 5° |
| Sterowanie zdalne(zasięg) | 30m |
| Żywotność akumulatora | ok. 18 h |
| Kąt niwelatora | 360° |
| Dokładność punktu dolnego | ±1,0mm/1,5m |
| Zasięg (promień) | 500m |
| Zasięg (średnica) | 500m |
Do pobrania
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.