Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: 3-HI-01-06-001
Opis produktu
- Laser krzyżowy generuje dwie linie przecinające sią pod kątem 90°
- Możliwość wyznaczania skosów dzięki funkcji blokady wahadła (tryb sygnalizowany jest mignięciem wiązki co 5 sekund)
- Samopoziomuje się dzięki magnetycznemu wahadłu
- Klasa szczelnosci IP54
- Wychylenie urządzenia poza zakres pracy 4°±1° sygnalizowane jest szybkim miganiem linii lasera
- Łatwy i szybki montaż na statywie lub tyczce rozporowej z gwintem 1/4”
- Zestaw zawiera: laser krzyżowy HILE 120G, wieszak magnetyczny, 2 baterie AA, instrukcja obsługi, etui.
| EAN | 5901571535661 |
|---|---|
| Nr katalogowy | HI-L1001 |
| Gwint | 1/4" |
| Klasa szczelności IP | IP-54 |
| Zasilanie | Baterie 2x AA |
| Kolor wiązki lasera | Zielona |
| Dokładność | ±0,3 mm / 1 m |
| Zasięg z detektorem (max) | 50m |
| System samopoziomowania | Wahadło magnetyczne |
| Tryb manualny | Tak |
| Zasięg (promień) | 30m |
Do pobrania
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.