Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: 3-HI-01-06-003
Opis produktu
- Laser HILE 3DG generuje trzy linie przecinające się pod kątem 90° - dwie linie pionowe 360° oraz jedna linia pozioma 360°
- Funkcja blokady wahadła umożliwia wyznaczanie dowolnych skosów. Tryb wyznaczania skosów sygnalizowany jest poprzez mignięcie wiązek co 5 sekund
- Laser samopoziomuje się dzięki magnetycznemu wahadłu.
- Urządzenie posiada klasę szczelnosci IP54
- Wychylenie urządzenia poza zakres samopoziomowania 4°±1° sygnalizowane jest szybkim miganiem linii lasera
- Gwint ¼” w podstawie lasera umożliwia szybki i łatwy montaż na statywie lub tyczce rozporowej
- Laser posiada regulację jasności wiązki – pozwala to na zwiększenie komfortu pracy w warunkach zmniejszonego natężenia światła otoczenia oraz wydłużyć czas pracy
- Zestaw zawiera: laser HILE 3DGbateria Li-Ion 3.7V 4000mAh, pilot, wieszak magnetyczny, podstawka trójnozna, laserowa tacza celownicza, kabel USB-C, etui, instrukcja obsługi
| EAN | 5901571535685 |
|---|---|
| Nr katalogowy | HI-L1003 |
| Gwint | 1/4" |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Zasilanie | Lithium-ion 3.7V 4000 mAh |
| Kolor wiązki lasera | Zielona |
| Dokładność | ±0,3mm/1m (±3mm/10m) |
| Zasięg z detektorem (max) | 50m |
| System samopoziomowania | Wahadło magnetyczne |
| Tryb manualny | Tak |
| Zasięg (promień) | 30m |
Do pobrania
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.