Tagi produktu
- Nowość
Laser TYXER 4DG ZestawPLUS
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: 3-01-06-L1-309
Opis produktu
- Laser wieloliniowy TYXER 4DG generuje 4 płaszczyzny 360°, dwie poziome i dwie pionowe przecinające się pod kątem 90°
- Model TYXER 4DG posiada zdejmowany element stopy, który po demontażu pozwala urządzeniu na wyświetlenie dolnej wiązki na poziomie już 8,5mm od podłoża
- funkcja blokady wahadła umożliwia wyznaczanie dowolnych skosów. Tryb wyznaczania skosów sygnalizowany jest poprzez migniecie wiązki co 5 sekund
- tryb pulsacyjny do pracy z detektorem zwiększa zasięg pracy z laserem. W środowisku pracy o niskim natężeniu światła otoczenia może być użyty jako funkcja ECO, aby wydłużyć czas pracy oraz poprawić komfort użytkownika
- funkcja pionownika laserowego - oś krzyża na suficie oraz podłożu wyznacza pion
- laser samopoziomuje się dzięki magnetycznemu wahadłu
- urządzenie posiada klasę szczelności IP54
- wychylenie urządzenia poza zakres pracy ±3° sygnalizowane jest szybkim miganiem linii lasera
- gwint ¼” w podstawie lasera umożliwia szybki i łatwy montaż na statywie lub tyczce rozporowej
| EAN | 5901571534800 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-L1309 |
| Gwint | 1/4" |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Zasilanie | Lithium-ion 5200 mAh |
| Kolor wiązki lasera | Zielona |
| Dokładność | ±0,2 mm / 1 m (±2mm / 10m) |
| Zasięg z detektorem (max) | 50m |
| System samopoziomowania | Wahadło magnetyczne |
| Tryb manualny | Tak |
| Zasięg (promień) | 30m |
Do pobrania
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.