Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID587
Opis produktu
- Miary składane z serii B7 są wykonane z drewna bukowego
- Miary posiadają dwustronną skalę w milimetrach
- Skala jest pokryta warstwą farby na bazie wody oraz podwójną warstwą lakieru odpornego na zadrapania, ścieranie, ochlapania i niekorzystne działanie ujemnych temperatur oraz promieni UV
- Grubość listewek: 3,2 mm
- Szerokość blatu: 16 mm
- Podziałka w III klasie dokładności
- Posiadają przeguby z tworzywa sztucznego oraz zakończenia zapezpieczone antykorozyjnie powłoką z mosiądzu
- Przeguby zabudowano w profilu miary, dzięki czemu istnieje możliwość rysowania ciągłej lini bez uskoków
- Na skrajnych przegubach umieszczono kątomierz, umożliwiający ustawienie ramion pod kątem: 15°, 30°, 45°, 60°, 75° i 90°
| EAN | 5906245902909 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-MS011 |
| Rozmiar | 1 m |
| Materiał | Drewno bukowe |
| Dokładność | III klasa |
| Szerokość blatu | 16 mm |
| Kątomierz | 15°, 30°, 45°, 60°, 75° i 90° |
| Powłoka ochronna | Farba wodna |
| Grubość listewek | 3 mm |
| Przeguby | Tworzywo sztuczne |
| Skala | Dwustronna |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.