Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID659
Opis produktu
- Rękojeść wykonana z wysokiej jakości stali węglowej
- Gwarantujące wydłużoną żywotność trzyczęściowe szczęki ściągające wykonane z chromowo-molibdenowej (CrMo) stali stopowej
- Wstrząsoodporna konstrukcja eliminuje wibracje na rączce pochodzące od uderzenia powstającego podczas zerwania nitu
- Ergonomiczna rączka o grubości ścianki 3 mm ułatwia pracę i gwarantuje wydłużoną żywotność
- Maksymalny skok roboczy to 9 mm, efektywny to 7 mm
- Przeznaczona do nitów zrywalnych w zakresie od 2,4 do 6,4 mm
- Zerwane trzpienie nitów trafiają do pojemnika pomiędzy ramionami nitownicy
- Wyposażona w pięć rodzajów końcówek - ich dobór zależy od rodzaju nitów: 2,4 (3/32”); 3,2 (1/8”); 4,0 (5/32”); 4,8 (3/16”); 6,4 (1/4”)
- Cechą szczególną jest sposób mocowania nitów i łatwa zmiana wielkości głowic mocujących (niewymagająca dodatkowych kluczy)
- Rękojeść z podwójnymi zawiasami zwiększającymi dźwignię podczas zerwania nitu
- Posiada opatentowaną, bardzo solidną i silną konstrukcję wykonaną z aluminium
- Współpracuje z nitami wykonanymi ze stali nierdzewnej, stali, miedzi i aluminium
- Waga: 1200 g
| EAN | 5901571521985 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-NT103 |
| Rozmiar | 380 mm |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-molibdenowa |
| Skok roboczy | 9 mm |
| Przeznaczenie | 2,4 do 6,4 mm |
| Materiał konstrukcji | Aluminium |
| Waga | 1200 g |
| Materiał rękojeści | Stal węglowa |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.