Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID658
Opis produktu
- Rękojeść wykonana z wysokiej jakości stali węglowej
- Wstrząsoodporna konstrukcja eliminuje wibracje na rączce pochodzące od uderzenia powstającego podczas zerwania nitu
- Trzyczęściowe szczęki ściągające wykonane ze stali stopowej, chromowo-molibdenowej CrMo, gwarantujące wydłużoną żywotność
- Ergonomiczna rączka o grubości ścianki 2,5 mm ułatwia pracę i gwarantuje wydłużoną żywotność
- Maksymalny skok roboczy to 7 mm, efektywny to 5-6 mm
- Przeznaczona do nitów zrywalnych w zakresie od 2,4 do 4,8 mm
- Niewielki rozmiar nitownicy pozwala na korzystanie z niej w trudno dostępnych miejscach
- Wyposażona w cztery rodzaje końcówek - ich dobór jest zależny od rodzaju nitów: 2,4 (3/32”); 3,2 (1/8”); 4,0 (5/32”); 4,8 (3/16”)
- Współpracuje z nitami wykonanymi ze stali nierdzewnej, stali, miedzi i aluminium
- Waga: 500 g
| EAN | 5901571521992 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-NT102 |
| Rozmiar | 200 mm |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-molibdenowa |
| Skok roboczy | 7 mm |
| Przeznaczenie | 2,4 do 4,8 mm |
| Materiał konstrukcji | Aluminium |
| Waga | 500 g |
| Materiał rękojeści | Stal węglowa |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.