Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID712
Opis produktu
- Wykonany z kutej na zimno stali chromowo-wanadowej, dodatkowo niklowany
- Twardość ostrzy tnących HRC 60-64
- Twardość konstrukcji obcinaka HRC 44-48
- Twardość nitu łączącego HRC 34-38
- Dwukomponentowa, antypoślizgowa rączka wykonana z TPR
- Krawędzie tnące pozwalające na cięcie prętów stalowych o średnicy do 1,6 mm
- Ramiona o rozstawie 55 mm
| EAN | 5901571517100 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-BC203 |
| Rozmiar | 160 mm |
| Twardość ostrzy | 60-64 HRC |
| Twardość konstrukcji | 44-48 HRC |
| Rozstaw ramion | 55 mm |
| Twardość nitu | 34-38 HRC |
| Zakres pracy | do 1,6 mm |
| Konstrukcja | Stal CrV |
| Materiał rękojeści | Dwukomponentowa |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.