Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID660
Opis produktu
- Ergonomiczna obudowa wykonana z poliamidu PA6 odpornego na wysokie temperatury
- Urządzenie posiada wbudowany bezpiecznik zapobiegający jego przegrzaniu i spaleniu się
- Czas rozgrzewania pistoletu: od 3 do 5 minut
- Dzięki funkcji podtrzymywania temperatury pistolet po rozgrzaniu pobiera z sieci około 50% mniej energii elektrycznej
- Pistolet jest wyposażony w dwie stopki: jedną wykonaną z tworzywa ABS, drugą stalową. Umożliwiają one bezpieczne odłożenie pistoletu podczas pracy
| EAN | 5901571522579 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-GG004 |
| Rozmiar | 180x185x50 mm |
| Bezpiecznik | Wbudowany bezpiecznik |
| Nagrzewanie | od 3 do 5 min |
| Oszczędzanie energii | 50 % |
| Średnica kleju | 11 mm |
| Korpus | Poliamid wytłaczany PA6 |
| Materiał rękojeści | Poliamid wytłaczany PA6 |
| Moc | 100 W |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.