Tagi produktu
- Nowość
POZIOMNICA ELEKTRONICZNA IP65 Z MAGNESAMI, PRO900 DIGITAL M 40 CM BIAŁA (Z POKROWCEM)
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID1148
Opis produktu
- Wytrzymałość znana ze słynnych poziomnic PRO 900 – sztywny, trzykomorowy profil malowany proszkowo, nasadki pochłaniające siłę uderzenia i wysoki stopień ochrony IP65. Wszystko po to, żeby narzędzie służyło Ci latami.
- Wygodny pomiar zawsze i wszędzie – dwa podświetlane wyświetlacze, sygnał dźwiękowy informujący o osiągnięciu kąta 0°, 30°, 45°, 60° lub 90° i funkcja „HOLD” zachowująca wynik uzyskany w trudnych warunkach do późniejszego odczytu.
- Szereg funkcji i prosty interfejs - wybieraj jednostki pomiaru, włączaj podświetlenie wyświetlacza lub sygnał dźwiękowy oraz ustalaj płaszczyznę dla pomiaru względnego. Możesz nawet samodzielnie skalibrować urządzenie, jeśli uznasz, że jest taka potrzeba.
- Dokładność pomiaru - ±0,1° w przypadku pomiarów przeprowadzanych pod kątem 0° i 90° oraz ±0,2° w zakresie 0°- 89°.
- Pamięć pomiaru – urządzenie zapamięta za Ciebie 19 wyników. Za to ty zapomnisz o ołówku i notesie.
| EAN | 5906245916111 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-E4040 |
| Rozmiar | 40 cm |
| Funkcje | Moduł elektroniczny |
| Materiał | Stop aluminium |
| Dokładność | 0,5 mm/m |
| Waga profilu | 0,91 kg/m |
| Ilość libelli poziomu | 1 szt |
| Ilość libelli pionu | 1 szt |
| Powierzchnia | Malowana proszkowo |
| Ilość komór | 3 |
| Wysokość profilu | 6,12 cm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.