Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID552
Opis produktu
- Połączenie najlepszych cech - wzmocniony klasyk o rozszerzonej ergonomii
- Wytrzymały, dwukomorowy profil
- Wymiary profilu: 60 x 22 mm
- Dokładność libelli wynosi 0,5 mm/m
- Poziomnica o długości 60 cm nie posiada uchwytów
- System ERS+ (Easy Reading System) - komora libelli i soczewka o większym powiększeniu
- Pogrubione ścianki znacząco podnoszą wytrzymałość na wygięcia i skręcanie
- Masywne przetłoczenia boczne zapewniają pewny chwyt w ręce
- Mocowanie libelli zaprojektowane tak, by wycięcie profilu było jak najmniejsze
- Wykonane z elastomeru nasadki zaprojektowane tak, aby pochłaniać siłę uderzenia w przypadku pionowego upadku poziomnicy (ANTI SHOCK CAP)
- Poziomnice anodowane odznaczają się wysoką twardością powierzchni (9 na 10 w skali Mohsa)
| EAN | 5906245902220 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-B2060 |
| Rozmiar | 60 cm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Dokładność | 0,5 mm/m |
| Waga profilu | 0,77 kg/m |
| Ilość libelli poziomu | 1 szt |
| Ilość libelli pionu | 1 szt |
| Powierzchnia | Anodowana |
| Ilość komór | 2 |
| Wysokość profilu | 6 cm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.