Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID704
Opis produktu
- Wykonany z kutej na zimno stali chromowo-wanadowej, dodatkowo niklowany
- Twardość ostrzy tnących HRC 60-64
- Twardość konstrukcji szczypiec HRC 44-48
- Twardość nitu łączącego ramiona HRC 34-38
- Dwukomponentowa, antypoślizgowa rączka wykonana z TPR
- Krawędzie tnące pozwalają na cięcie prętów stalowych o średnicy do 1,6 mm
- Ramiona o rozstawie 58 mm
- Zgodne z normą DIN 5746
- Trwałe ząbki szczęk zapobiegają ślizganiu się materiału
- Idealne wyprofilowanie szczęk gwarantujące odpowiednie objęcie elementu
| EAN | 5901571517124 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-BY201 |
| Rozmiar | 160 mm |
| Materiał | Stal chromowo- wanadowa |
| Twardość ostrzy | 60-64 HRC |
| Twardość konstrukcji | 44-48 HRC |
| Rozstaw ramion | 58 mm |
| Twardość nitu | 34-38 HRC |
| Maksymalna średnica cięcia | Ø 1,6 mm |
| Materiał rękojeści | Dwukomponentowa |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.