Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID919
Opis produktu
Zszywki stalowe galwanizowane (czyli pokryte powłoką innego metalu w celu poprawy wytrzymałości i zapewniania antykorozyjności)
| EAN | 5901571501376 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-ZZ003 |
| Rozmiar | 1,2 x 10,6 x 10 mm |
| Szerokość | 10,6 mm |
| Grubość | 1,2 mm |
| Rodzaj zszywek | Stalowe galwanizowane |
| Długość zszywek | 10 mm |
| Ilość szt. w opak. | 1000 szt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.