Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 25,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 30,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ID649
Opis produktu
Zszywki stalowe galwanizowane (czyli pokryte powłoką innego metalu w celu poprawy wytrzymałości i zapewniania antykorozyjności)
| EAN | 5901571501321 |
|---|---|
| Nr katalogowy | PRO-ZZ008 |
| Rozmiar | 0,7 x 11,3 x 14 mm |
| Szerokość | 11,3 mm |
| Grubość | 1,2 mm |
| Rodzaj zszywek | Stalowe galwanizowane |
| Długość zszywek | 14 mm |
| Ilość szt. w opak. | 1000 szt |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.